0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078
0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078

Soul Thrower “The Beginning Of Dark Nights” Gatefold LP

18.99

Ansambel Soul Throweri 2014. aastal ilmunud teine stuudioplaat “The Beginning of Dark Nights” on nüüd saadaval ka vinüülina, mis peaks kuuluma küll iga metali-sõbra kodumaise muusika kollektsiooni.

Vinüül valmis Eesti oma vinüülitehases Vinyl Plantis Tartus. Plaadil kõlavad 10 lugu, millest kuulsaimad “Eesti TOP7” saate tabelis omapärase videoga pikalt figureerinud “Skeleton Dance” ning “Gore”.

Bändi looja ja eestvedaja Tarvo Valmi (Val Tvoar) sõnul on sellega seoses täitunud üks tema suur unistus. Miks just see plaat vinüüliks sai? “Kuna minule on see album väga meelepärane ja hästi välja kukkunud, siis tahtsin, et need laulud oleks kõik ka vinüüli peal esindatud”, sõnab mees uhkusega värsket plaati ja selle gatefold-ümbrist rahulolevalt silmitsedes. Plaadiga on kaasas ka plaadipildiga kleebis, millel download-kood, et digiseadmetes ka sama muusika kõlada saaks.

Bändi laulja, ameeriklane Nathan Dane tõdeb, et kui kuulis Tarvo Valmi loodud muusikat, avas see tema loomekanalid koheselt: “Sõnad voolasid pastakast paberile ja sealt omakorda mikrofoni. Mul on hea meel, et see avaldati vinüülil – see on ideaalne väljund sellele plaadile ja muusikale”.

Tootekood: 12952 Kategooriad: , , Silt:
Nailboard Rock Shopi on võimalik külastada kolmapäevast reedeni kell 14-18. Sisenemine hoovi poolt (vaata selgitavat joonist). Autoga tulijatele hoovis parkimine pool tundi tasuta (märkida B-korpuse fuajees parkimistablool).

Copyright 2024 © Nailboard Rock Shop