0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078
0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078

Nailboard Magazine “#1” Magazine

2.49

Üsna pea ehk siis juuni keskel jõuab poelettidele uus raskemuusikaajakiri Nailboard Magazine. Ilmuma hakkab see kuus korda aastas, väljaandjaks on Hüperpromootori OÜ ning peatoimetajaks Jan Berkovitch ehk DJ MOP, kes on ka üks Raadio 2 saate “Metallion” juhte.

Sisu:
Intervjuud bändidega Minisrty, Misfits, Katatonia, Kreator, Taak jne. Tagasivaatlik intervjuu kohaliku thrash-metal-legendiga Shower, millele on loodetavasti oodata järge järgmises Nailboard Magazine numbris. Samuti hakkab järgnema Peeter Sauteri poolt kirjutatud raamat Rujast nimega “Roostevaba” ning kohaliku Flak´n´Rolli lipulaeva Loitsu lõbusatest seiklustest Euroopas pajatav tuuripäevik. Loomulikult ei puudu ajakirjast kohustuslikud plaatide ja kontsertide arvustused ja põnev stiilinurk, milles seekord räägitakse kauboikaabust rokimaailmas. Kõike kroonib aga pajatus sellest, kuidas Metallica eelmisel korral 1999. aastal Eestis käis.

Nailboard Rock Shopi on võimalik külastada kolmapäevast reedeni kell 14-18. Sisenemine hoovi poolt (vaata selgitavat joonist). Autoga tulijatele hoovis parkimine pool tundi tasuta (märkida B-korpuse fuajees parkimistablool).

Copyright 2024 © Nailboard Rock Shop