0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078
0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078

Metsatöll “Lahinguväljal näeme, raisk! (Ltd.)” Digibook CD/DVD

15.99

Mäletate üht kontserti 2005. aasta sügisel Rock Café´s, mis läks nii tuubil rahvast täis, et ukse taha jäi pea samapalju inimesi, kui kontsertsaali? Mäletate suvel toimunud Maailmaküla festivali, kus Veljo Tormise laulud said uue sära ja tehti ajalugu koos Eesti Rahvusmeeskooriga? Teate hevibändi, kes kaks aastat järjest on tulnud Eesti muusikaauhindade jagamiselt koju kiiskava karikaga? Teate neid nelja meest, kelle isamaauhkus ja rahvuslik esensetunnetus on eestlaste meeli pinevil hoidnud juba mitmeid aastaid? Olete kuulnud noori ja vanu, väikseid ja suuri, jõnglasi ja taate laval mängivale bändile kooris kaasa karjumas: “Lahinguväljal näeme, raisk!” Nüüd on see kõik taas tulemas ja enamgi veel: karismaatiline bänd, värvikas lavashow, sütitavad laulud, lustakad jutud, hullunud fännid, sisukad intervjuud, põnevad lavatagused ja kõik hundimeelsed kaasvõitlejad – Metsatöll esitleb kolmel päeval oma uut duubelplaati, kontsert-DVD/CD-d “Lahinguväljal näeme, raisk!”

Kontsert on salvestatud 2005 aasta 11. novembril Tallinnas Rock Café´s. Lisaks 75-minutilisele kontserdile on DVD-l tunniajane film Töllu tegemistest aegade lõikes alates aastast 2000 kuni tänavusuvise esinemiseni Soomes mitmekümnetuhandepealise pealtvaatajatehulgaga Tuska festivalil. Ka on DVD-l intervjuud Metsatöllu-meestega & nende arvamused, mõtted ja pihtimused enda ja ansambli kohta. Ning otse loomulikult on plaadikarbis kogu kontsertsalvestisest ka audio-CD.

Nailboard Rock Shopi on võimalik külastada kolmapäevast reedeni kell 14-18. Sisenemine hoovi poolt (vaata selgitavat joonist). Autoga tulijatele hoovis parkimine pool tundi tasuta (märkida B-korpuse fuajees parkimistablool).

Copyright 2024 © Nailboard Rock Shop