0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078
0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078

Metsatöll “Iivakivi (uusväljaanne)” CD

7.99

Kohendatud helipildiga uusväljaanne Töllude klassikalisest 2008. aasta kauamängivast!

“Ennevanasti, kui juhtumisi ei õnnestunud naist lihtviisil karates käima peale saada, pidi see õnnetu naisolevus minema palja tagumikuga mõne liukivi otsast liugu alla laskma, siis hakanud naistevärgid kenasti tööle. Kui aga pärast seda ka tolle naise kõht lamedaks kui pühapäevahommikune nali jäänud, olnud selge, et tuleb hoopis naabrimees titetegemistalgutele kutsuda ja kõik saab korda.

Metsatöll otsustas kivi väe muusika kujul plaadile valada, nii ei tule enam katmata istmikke karedatel rahnudel liueldes kulutada, piisab ka soojas toas plaadi kuulamisest. Ja eesti naise tagumik säilib nii kauem siidine ja sile ning väheneb võimalus saada trahvi avalikus kohas sündsusetu enesepaljastamise eest.

Neil emasolevustel, kes parasjagu poegida ei soovi, tuleks muidugi mehemahla tarbimisel ettevaatlik olla, Iivakivi vägi on väljas!”

„Iivakivi” võtsid üles ja mängisid kokku Lauri „Mida juua!?” Liivak ja Metsatöll „Forwards” stuudios, Tartus, kooljakuus 10220. Viimase lihvi helile andis Kristo Kotkas „Sinusoid” stuudios, Jõulukuus 10220

Kõik muusika ja sõnad on kirjutanud Metsatöll.
Pildid joonistas Jüri Arrak.
Ilmestas Metsatöll ja Andres Toom.

Tootekood: 9789 Kategooriad: , , ,
Nailboard Rock Shopi on võimalik külastada kolmapäevast reedeni kell 14-18. Sisenemine hoovi poolt (vaata selgitavat joonist). Autoga tulijatele hoovis parkimine pool tundi tasuta (märkida B-korpuse fuajees parkimistablool).

Copyright 2024 © Nailboard Rock Shop