King Crimson “In The Court Of The Crimson King – 50th Anniversary Edition” 3CD/Bluray Box

36.99

1969. aastal kitarrist Robert Frippi ja trummar Michael Gilesi loodud King Crimson ei ole kunagi pälvinud samalaadset populaarsust kui Pink Floyd või Emerson, Lake & Palmer, kuid bändi aastatepikkune ja aegumate loometöö on olnud eeskujuks sadadele ja tihtilugu neist tuntumatelegi järgijatele. King Crimsoni esikalbumit “In The Court Of The Crimson King” peetakse prog-rocki nurgakiviks, lisaks on bänd läbi aastate põiminud oma loomingusse mõjutusi näiteks jazzist, klassikalisest muusikast, psühhedeeliast, elektroonikast ja folk-muusikast. Vaatamata laialiminekutele ja hingusperioodidele ei ole King Crimson oma energiat tänapäevalgi kaotanud, avastades pidevalt uusi muusikalisi territooriume.

Albumi 50. aastapäeva uusväljaanne.

Blu-Ray: album esmakordselt Bluray-formaadis! Uued miksid nii stereos kui 5.1-s (Steven Wilsoni käe alt). Lisaks algupärane miks ning ohtralt hi-res lisamaterjali

CD-d: lisaks albumi originaalmiksile uus miks (Steven Wilson) stereo-formaadis (ka instrumentaalses vormis), albumi alternatiivne versioon ning ohtralt lisamaterjali.

Tootekood: 5692 Kategooriad: , ,