0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078
0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078

Jethro Tull “Warchild 2” LP

28.99

Aastal 1974 oli Jethro Tull USA-s väga suur bänd – eelnevad albumid Thick As A Brick ja A Passion Play käisid mõlemad ära müügitabeli kõrgeimal real ja Andersoni ekstsentrilisus kontserdilavadel oli teinud JT-st publikumagneti. Seepärast võttis plaadifirma üsna stoilise rahuga Andersoni avaldust, et nende järgmise albumiga koos valmib ka film. Viimasel hetkel hüppasid filmitootjad alt ja nii jäi Ianil näppu suurem ports salvestatud lugusid kui albumi jaoks vaja. Warchild ilmus ühe plaadikettana ning päris läbikukkumine polnud seegi album – platseerus USA tabelis kohale 2.

Uuelt plaadilt leiab Warchild’i sessioonidel salvestatud lood, mis ei mahtunud algsele plaadikettale. Ian Anderson pani vinüülil lood oma soovitud järjekorda ja Steven Wilson miksis need juba Warchild’i 40. sünnipäeval välja antud 4CD ja blu-ray luksversiooni tarbeks.

Täitsa korralik album, lisaks saad edaspidi öelda:”Mul on see vinüülil”. Viimane on ju hindamatu, hehee.

Kategooriad: ,
Nailboard Rock Shopi on võimalik külastada kolmapäevast reedeni kell 14-18. Sisenemine hoovi poolt (vaata selgitavat joonist). Autoga tulijatele hoovis parkimine pool tundi tasuta (märkida B-korpuse fuajees parkimistablool).

Copyright 2024 © Nailboard Rock Shop