0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078
0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078

Connatural Terror “Lunacy Frenzy” MCD

3.49

On olemas hirmutavad ja etteennustamatud Jõud, mis ei allu kontrollile, loogikale ega põhjustele. Oma olemuselt, Loomu/Looduse poolt antuna, on nad määratud ohjeldamatult märatsema, juhindudes psüühikast ja lihalikest vajadustest või raevutsevast “sinisest planeedist” endast. Võib ju loota, palvetada, karta või varjuda ignoreerimise taha, ent neid oma tahte järgi suunata pole võimalik. Nad on, mis nad on – juba loomult sellised.

Connatural Terror (Loomu Õud) kui bänd murrab endale teed läbi meelte ja liha, kihutatuna tagant death-metalist ja nonde ohjeldamatute Raputajate poolt. Austades suurepäraseid artiste enne meid, on eesmärgiks päästa valla siiski endale omaseid metal-helisid. Tule retkele läbi müriseva kaosega maastike, kus meloodiad ergastavad sinus pesitseva märatseva metslooma meeli. Avasta paiku, kus hullusehoog hiilib igas nurgas ja laava voolab üle tänapäeva arusaama „terve mõistuse“ tsementeeritud seintest. Seisa otse keset tormisüdant ning näe lähenevat purskavat rooska. Kus mõned näevad ohtu, näeme meie võimalust. Tere tulemast Connatural Terrori helimaastikele!

Duo on Sander “Sass” Heinsoo (Sõjaruun, Urt, Gas) – kitarrid, basskitarr ja fx; ning Alar “Spunk” Arna (Symbolic State rip) – vokaal. Bändi kolmeloolise esik-EP “Lunacy Frenzy” lindistus toimus Põlvas, kõik instrumendid on sisse mängitud Sandri kodustuudios ja vokaal Blackyard stuudios. Üles võttis, miksis ja masterdas Sander “Sass” Heinsoo. Plaadi kaanepildi autor on Mari-Liis Maikalo, sisulehed, ülejäänud kujunduse ning Connatural Terrori logo lõi Liis “Soden” Öövel.

Tootekood: 7645 Kategooriad: , ,
Nailboard Rock Shopi on võimalik külastada kolmapäevast reedeni kell 14-18. Sisenemine hoovi poolt (vaata selgitavat joonist). Autoga tulijatele hoovis parkimine pool tundi tasuta (märkida B-korpuse fuajees parkimistablool).

Copyright 2024 © Nailboard Rock Shop