0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078
0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078

Ceremonial Perfection “Alone in the End” Digipak CD

9.99

Nailboard Recordsil on au esitleda noore Eesti meloodilise death-metal-bändi Ceremonial Perfectioni debüütkauamängivat “Alone in the End”. Bändi muusika on üles ehitatud meloodiate, raskete riffide ning atmosfäärsete klahvpillide kaasakiskuvale sümbioosile, mis tõmbab kaasa ka inimesi, kes muidu ehk metalit ei kuulagi. Võrdlused Dark Tranquillity ja In Flamesi uuema loominguga on igati asjakohased, kuid CP-d innustab kihk kulgeda täiesti omal rajal.

“Alone in the End” on sisse mängitud stuudios Sinusoid, helimeheks ja kaasprodutsendiks Kristo Kotkas (No-Big-Silence). Klahvpillide eest hoolitses Dmitry I bändidest Freakangel ja Suicidal Romance, kitarrisoolo loos “Autumn Of Memories” mängis Tarvo Valm The Sun´ist ja Human Groundist. Kujunduse eest hoolitses aga Bjõrn Gosses stuudiost Killustrations, mees, kes varem töötanud koos selliste nimedega nagu Amon Amarth, Kataklysm, Six Feet Under jpt.

Tootekood: 6975 Kategooriad: , ,
Nailboard Rock Shopi on võimalik külastada kolmapäevast reedeni kell 14-18. Sisenemine hoovi poolt (vaata selgitavat joonist). Autoga tulijatele hoovis parkimine pool tundi tasuta (märkida B-korpuse fuajees parkimistablool).

Copyright 2024 © Nailboard Rock Shop