0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078
0.00 0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

TULIKA 19
K–R 14-18
6609078

Butterfly Temple “Tropoyu Krovi po Vole Rod” CD

10.99

Suurepärast slaavilikku folk/pagan-metalit Venemaalt! Butterfly Temple´i näol on tegu juba küllaltki kogenud ja teeneka bändiga, kelle omanäolist ja ülimalt eepilist muusikat iseloomustavad mõjutused nii death-, black-, folk-, doom- kui heavy-metalist. Lisaks kasutab bänd julgelt väga laia vokaaliskaalat, alustades korina-mörina ning lõpetades võimsa puhtahäälse mees- ja naisvokaali rünnakuga. Kogu see kompott kõlab kokku uskumatult nauditavalt ning professionaalselt. Soovitatav kõigile tavapärasest nõks ekstreemsema folk/pagan-metali austajatele (Moonsorrow, Temnozor, Ensiferum, Manegarm, Nokturnal Mortum jne).

“Tropoyu Krovi po Vole Rod” (“On a Blood Red Path by the Will of Rod”) on Butterfly Temple´i neljas kauamängiv. Välja on selle andnud Vene plaadifirma Irond.

Tootekood: 7010 Kategooria:
Nailboard Rock Shopi on võimalik külastada kolmapäevast reedeni kell 14-18. Sisenemine hoovi poolt (vaata selgitavat joonist). Autoga tulijatele hoovis parkimine pool tundi tasuta (märkida B-korpuse fuajees parkimistablool).

Copyright 2024 © Nailboard Rock Shop