Aghor “Necrolivonica” CD

9.99

Aghori nime all otsustas Gates (The Grey Galamity, Thy Lord, Manatark, Loits, Sorts, Põhjast) teisme-ea armastatud muusikat taaselustada 2013. aastal, kui koondas enda ümber laulja Alari (Symbolic State, Connatural Terror), trummar Raini (Bestia, Kannabinõid) ja bassist Mantase (Pirit, Manatark, Loits, Sorts). Midagi juhuslikku selles sammus polnud, kuna nii Gates kui Mantas alustasid oma muusikuteed 1991. aastal kantuna tollal kerkivast esimesest Eesti death metali lainest, bändideks vastavalt Spawngrip ja Conspiratio Contra Christianum. Oma eksistentsi esimeste kuude jooksul on antud terve rida kontserte, avaldatud demo “Awe! Demo(n)” ja mõned lood erinevatel kogumikel.

Täna on teie ees Aghori esikalbum “Necrolivonica”, mis on kummardus üheksakümnendate alguse death metali megaliitidele, kelle otseseid mõjutusi te plaadilt eksimatult ära tunnete.

Trummid on salvestatud Hely Stuudios Sander Heinsoo poolt, kõik ülejäänu on salvestatud, miksitud ja kujundatud kollektiivi enda poolt. Kaanepildi joonistas Roberto Toderico, Aghori logo autor on Christophe Szpajdel.

Tootekood: 10318 Kategooriad: ,